Nabídka rodinných domů

V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA

Vzhledem k nasbíraným zkušenostem z posledních 25 let jsme se v roce 2020 pustili do kompletní realizace rodinných domů. Stavby děláme od úplného začátku - vytipování vhodného pozemku, návrh architekta, vyřízení stavebního povolení, výstavba hrubé stavby, kompletní montáž střechy a případné terénní úpravy.

Stavby nabízíme ve stádiu hrubé stavby, aby jste si doplňky, jako jsou například instalace, fasáda nebo interiér, mohli dodělat podle Vašeho osobního vkusu.

Domy stavíme stylem, ve kterém jsme nejlepší - s plochou střechou, které za léta v oboru věříme! Také se řídíme heslem, že v jednoduchosti je krása, proto volíme jednoduché tvary a pohledově čisté plochy.

Pro aktuální nabídku nás neváhejte kontaktovat na čísle 777 505 586 nebo na wha.horava@wha.cz

.


RD Šumperk, Švédská, Dolní Temenice

Začátek výstavby: duben 2021

Datum dokončení: duben 2022

  • JIŽ PRODÁNO

V roce 2020 jsme se začali s realizací rodinného domu v moderním architektonickém stylu s prvky minimalismu. Právě minimalismu jsme se snažili dosáhnout jednoduchým tvarem domu, plochou střechou a čistou fasádou.

Dům je nízkoenergetický a zadržuje dešťovou vodu, aby šetřil náklady na bydlení.


RD Šumperk, Norská, Dolní Temenice

Začátek výstavby: březen 2022

Datum dokončení březen 2023

  • STÁLE DOSTUPNÉ

Dům zasazený ve svažitém terénu přímo vybízí k netradičnímu řešení zahradních prostorů a přináší možnost vyvýšené terasy, ze které mohou obyvatelé domu pozorovat nezastavěnou část pozemku.

Při návrhu jsme dali znovu přednost již ověřené ploché střeše a jednoduchému modernímu tvaru.

Dům je samozřejmě nízkoenergetický se systémem zadržování dešťové vody.

Máte zájem o více informací o aktuální nabídce rodinných domů? Zavolejte nám na číslo 777 505 586 nebo napište na email wha.horava@wha.cz a my Vám rádi Vaše dotazy zodpovíme .

.