Naše služby

Ploché střechy ve veřejném sektoru

Největší podíl námi realizovaných zakázek tvoří veřejné zakázky územních samospráv a státu. Jsme spolehlivým partnerem obcí a měst ve věci výstavby a rekonstrukcí plochých střech veřejných budov jako jsou školy, školky, nemocnice, obecní a městské úřady.

Ploché střechy v soukromém sektoru

Zakázky realizujeme také v soukromém sektoru. Našim partnerům nabízíme výstavbu nebo rekonstrukci plochých střech u užitkových budov jako jsou výrobní haly, sklady nebo budovy kanceláří.

Naše služby nabízíme kromě firem i bytovým družstvům nebo SVJ. Umíme Vám pomoci s rekonstrukcí plochých střech panelových domů, bytových domů nebo garáží.

Střešní doplňky a dodatkové služby 

Našim partnerům nabízíme komplexní služby, při realizaci umíme zajistit doplňky jako jsou bleskosvody, komíny nebo například střešní ventilace a světlovody. Díky individuálnímu přístupu umíme řešit také netradiční požadavky jako jsou například zelené střechy.

Rodinné domy

Vzhledem k nasbíraným zkušenostem z posledních 25 let jsme se v roce 2020 pustili do kompletní realizace rodinných domů. Stavby děláme od úplného začátku - vytipování vhodného pozemku, vyřízení stavebního povolení, návrh architekta, výstavba hrubé stavby, kompletní montáž střechy a případné terénní úpravy. 

Stavby nabízíme ve stádiu hrubé stavby, aby jste si doplňky, jako jsou například instalace, fasáda nebo interiér, mohli dodělat podle Vašeho osobního vkusu.

Domy stavíme stylem, ve kterém jsme nejlepší - s plochou střechou, které za léta v oboru věříme! Pro aktuální nabídku nás neváhejte kontaktovat na čísle 777 505 586 nebo na wha.horava@wha.cz.